Psycholog Wioletta Kurzawa | O mnie
Jeśli doświadczasz problemów osobistych, partnerskich, niepokoisz się o swoje dziecko, przeżywasz kryzysową sytuację lub gdy chcesz odnaleźć sens i spełnienie w życiu, znajdziesz u mnie pomoc.
232
page-template-default,page,page-id-232,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
O mnie

Nazywam się Wioletta Kurzawa-jestem psychologiem, polonistką, terapeutką. W swojej pracy łączę nurt poznawczo-behawioralny z humanistycznym, uzyskując unikalne, szybkie efekty terapii.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy z młodzieżą pozwoliło mi na dogłębne poznanie problemów młodych ludzi i wykształcenie adekwatnych sposobów pomocy, co jest niezwykle cenne w czasach, gdy tak wielu nastolatków tej pomocy potrzebuje. Nie tylko jednak młodzi, ale też dorośli pacjenci doceniają mój profesjonalizm, życzliwość i empatię, czego dowodem jest mnóstwo pozytywnych opinii na Profilu Znany Lekarz. Marzę o tym, aby wiedza psychologiczna była powszechnie znana, dzięki czemu ludziom żyłoby się szczęśliwiej. Prowadzę na Facebooku stronę Psycholog Wioletta Kurzawa, inspirując wiele osób do rozwoju osobistego . Wierzę w potencjał drzemiący w każdym człowieku i- czuję się zaszczycona, mogąc towarzyszyć pacjentom na drodze odkrywania go w sobie.